Ladakh. Himalajscy górale na Poddaszu Świata | spotkanie z Elżbietą Dziuk i Krzysztofem Renikiem

29.10.2024, 18.00
WSTĘP: bezpłatny

Elżbieta Dziuk i Krzysztof Renik zapraszają na spotkanie poświęcone Ladakhowi, regionowi w Himalajach indyjskich.

Będzie opowieść o niezwykłym środowisku naturalnym i niezwykłej symbiozie mieszkańców tradycyjnego Ladakhu z surową himalajską przyrodą. Związek Ladakijczyków ze środowiskiem naturalnym, ich kultura i tradycja wpisana w przyrodę Himalajów, to przykład dawnej cywilizacji zrównoważonego rozwoju, w której kultura żyła w zgodzie z naturą. W ramach spotkania pokażemy cztery krótkie filmy: Na lodowej drodze, Zło zostanie zniszczone, Oczyszczający ogień oraz Biczownicy w Himalajach, a także kilka klipów fotograficzno-dźwiękowych.

Filmy z polskimi napisami.

Wstęp bezpłatny.

Wydarzenie na facebooku (wkrótce).

baner promocyjny