Warsztaty Talchum i Yeondeung

WSTĘP: 20 zł

W tym roku świętujemy 35. rocznicę nawiązania stosunków dyplomatycznych między Republiką Korei i Polską.

Z tej okazji Centrum Kultury Koreańskiej w Polsce organizuje w maju i czerwcu Miesiące Koreańskiego Dziedzictwa UNESCO 2024. Muzeum Azji i Pacyfiku włącza się w obchody, umożliwiając uczestnictwo w dwóch wyjątkowych warsztatach.

25 czerwca, wtorek, godz. 16.00-17.30

WARSZTATY TALCHUM

Wprowadzenie do masek i ruchów tanecznych tradycyjnego koreańskiego tańca Talchum. Spotkanie poprowadzi grupa The Greatest Masque.

Bilet: 20 zł.
Bilety dostępne online i w kasie muzeum.
Warsztaty przeznaczone dla dorosłych i młodzieży od 15. roku życia.

25 czerwca, wtorek, godz. 18.00-20.00

WARSZTATY YEONDEUNG

Warsztaty z tworzenia lampionów Yeondeunghoe zorganizowane wspólnie przez Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie oraz Komitet Ochrony Yeondeunghoe.

Bilet: 20 zł.
BILETY WYPRZEDANE.
Warsztaty przeznaczone dla dorosłych i młodzieży od 15. roku życia.

Wszystkie warsztaty będą tłumaczone na język polski.

Współorganizator: Centrum Kultury Koreańskiej

Warsztaty są częścią programu Miesięcy Koreańskiego Dziedzictwa UNESCO 2024. Pełny program jest dostępny na stronie Centrum Kultury Koreańskiej oraz plakacie poniżej.

plakat miesięcy koreańskiego dziedzictwa unesco 2024